02144280442

آیا تا به حال به یک قطعه ویولن فوق ‌العاده از پاگانینی، بتهوون یا موتزارت گوش داده ‌اید و فکر کرده‌ اید که چه طور نوازندگان ویولن آنقدر خوب و حرفه ای شده ‌اند که می ‌توانند این قطعات را بدون نقص؛ و بی نظیر اجرا کنند؟

خوب، من شرط می بندم که هر یک از اعضای بزرگ ترین ارکستر های جهان، هزاران ساعت را صرف آموزش و تمرین ساز تخصصی اش کرده است. امروزه به لطف گروه ‌ها و خوانندگانی مثل Coldplay، Lana Del Rey و Adele که از تنظیم‌ های ساز های زهی بیشتر و بیشتر در موسیقی شان استفاده می ‌کنند، ویولن به یک ساز بسیار محبوب تبدیل شده است.

بنابراین صرف نظر از سبک موسیقی که به نواختنش علاقه مند هستید، مثل همه ویولونیست های خوب باید اصول اولیه مثل نگه داشتن آرشه و وضعیت صحیح بدن را یاد بگیرید.

این ها نقاط شروع فوق العاده ای هستند تا شما را به سمت تکنیک های پیشرفته تر مثل ویبراتو، توقف های دوبل و نواختن در موقعیت های مختلف سوق دهند. در مجموع پنج موقعیت یا پوزیشن در ویولن وجود دارد که جایگاه پنجم بالاترین جایگاه روی صفحه انگشت یا دسته این ساز است.

اما سوال این جا است که بهترین راه برای تبدیل شدن به یک نوازنده عالی ویولن چیست؟ یادگیری نوازندگی ویولن چه قدر دشوار است و چه طور می توانید اطمینان حاصل کنید که برای پیشرفت و تسلط بر این ساز پیچیده قدم های درستی را برداشته اید؟

این مقاله به صورت مجزا روی شناخت ویولن و نحوه یادگیری نواختن آن به عنوان یک مبتدی می پردازد. با این حال، صرف نظر از سن تان، این تمایل و اشتیاق تان است که می تواند شما را به سمت یادگیری نوازندگی ویولن و مسلط شدن بر این ساز شگفت انگیز سوق دهد.

کوک کردن ساز
تعمیرات ساز
آموزش آنلاین
کوک کردن ساز
تعمیرات ساز
آموزش آنلاین