02144280442
شینیچی سوزوکی

اگر می خواهید فرزندتان روی یادگیری یک ساز تمرکز کند، این روشی است که باید استفاده کنید. در اوایل قرن بیستم توسط شینیچی سوزوکی ساخته شد، که معتقد بود قرار گرفتن در معرض و آموزش قدردانی از موسیقی زیبا به پرورش قلب ها و شخصیت های زیبا کمک می کند. بنابراین، کودک با یادگیری ساز خود، فرد بهتری می شود.

شینیچی معتقد بود که همه کودکان می توانند موسیقی را به همان شیوه ای که زبان مادری خود را یاد می گیرند یاد بگیرند. از طریق غوطه وری و تکرار این باعث شد که متناوب آن را «رویکرد زبان مادری» نامیده شود.

این روش همچنین مفهومی به نام مثلث سوزوکی را در بر می گیرد که در آن معلم و والدین پایه و اساس یادگیری کودک را فراهم می کنند.

کودک در طول هفته با معلم به درس انفرادی می رود و آهنگ های خاصی را از طریق گوش دادن، حفظ کردن یک آهنگ خاص و تکرار اجرای این آهنگ برای بهبود می آموزد. والدین در طول درس حضور خواهند داشت و تشویق می شوند که ساز را با کودک یاد بگیرند (البته این کار الزامی نیست).در بقیه ایام هفته، کودک با نظارت و تشویق مداوم والدین و ایجاد یک محیط مثبت، درس هفتگی خود را در خانه ادامه می دهد. این یک جنبه ضروری از روش سوزوکی است – مشارکت والدین با انگیزه.

نکته مهم در مورد این روش پتانسیل یادگیری طیف گسترده ای از سازها است:

پیانو

ویولن

گیتار

آکاردئون

صدای بم

شیپور

ترومبون

توبا

یوفونیوم

شیپور فرانسوی

ویولن سل

فلوت

ساز چنگ

عضو

پیانو

ضبط کننده

ویولن

ویولا

صدا

هر ساز مجموعه‌ای از کتاب‌ها را برای تسلط دارد، اگرچه این کتاب‌ها فقط به راهنمایی دانش‌آموز کمک می‌کنند در حالی که آنها به حفظ انتخاب‌ها از طریق تکرار ادامه می‌دهند. و البته، انتخاب آهنگ ها با پیشرفت در برنامه درسی پیشرفته تر می شود.روش سوزوکی روشی عالی برای تمرکز کودک شما بر یادگیری یک ساز است و ثابت شده است که نوازندگان بسیار پیشرفته ای را تولید می کند. در بیش از 38 کشور با بیش از 400000 دانش آموز در سراسر جهان تدریس می شود، بنابراین اگر می خواهید وارد آن شوید، منطقه خود را برای معلمان آموزش دیده سوزوکی جستجو کنید.

کوک کردن ساز
تعمیرات ساز
آموزش آنلاین
کوک کردن ساز
تعمیرات ساز
آموزش آنلاین